Kategorie

Skorzystaj z płatności

Universal Nutrition Animal Fury 512g

Producent: Universal Nutrition
Dostępność:
Jest
szt.
139,00 zł119,00 zł
  • Wzrost siły i masy mięśniowej
  • Ogranicza katabolizm wysiłkowy
  • Gwarantuje niesamowitą pompę mięśniową
  • Zawiera aż 3000mg jabłczanu cytruliny w porcji

Silna przedtreningówka z precyzyjnie wyselekcjonowanych składników. Stworzona aby zmaksymalizować energię, skupienie i wydolność. Przeznaczona dla kulturystów, stworzona dla najbardziej wymagających sportowców. Produkt zawiera jabłczan cytruliny, Beta Alaninę, L-tyrozynę oraz bezwodną kofeinę w idealnie dobranych dawkach. Dodatkowo, produkt zawiera 5 gram aminokwasów rozgałęzionych BCAA dzięki czemu każda porcja Animal Fury to krok do przodu w procesie zwiększania masy mięśniowej..

Sposób użycia

Pół miarki (8g) wymieszać w 250ml wody i spożyć na 15-30 minut przed treningiem. Nie należy spożywać więcej niż jednej porcji produktu w przeciągu 24h.

Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Należy skonsultować się z lekarzem przed zażyciem produktu. Należy zaprzestać używania produktu 2 tygodnie przed zabiegiem chirurgicznym. Nie należy stosować w przypadku ciąży lub karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt zawiera kofeinę. Nie należy łączyć z innymi źródłami kofeiny. Nie należy używać w przypadku nadciśnienia, problemów z sercem lub w przypadku planowania ciąży

 

Wartość odżywcza

SKŁADNIKI AKTYWNE

   

Porcja

1 miarka (16,53g)

 

Ilość porcji w opakowaniu

20

 

Opakowanie

320g

 

Zawartość jednej porcji

 

zaw:

 

Instant BCAA Blend (leucyna, izoleucyna, walina)

5g

 

Jabłczan cytruliny

 6g
 

Beta Alanina

2g
 

L-tyrozyna

2g
 

Kofeina bezwodny

350mg