Kategorie

Skorzystaj z płatności

Pvl Mutant Mass - 6800g

Producent: Pvl
Dostępność:
szt.
235,00 zł219,00 zł

Wielkie mięśnie nie są dziełem przypadku. Sam trening bez drastycznego wzrostu ilości dostarczanej energii i budulca nigdy nie spowoduje szybkiego wzrostu masy.
Mięśnie to nie powietrze i nie z powierza się biorą. To zmagazynowany budulec i energia.
Popatrz na skład tego produktu białko i anaboliczne węglowodany, anaboliczne dodatki. Tego właśnie oczekują Twoje mięśnie by spełnić Twoje oczekiwania.
Twoje mięśnie liczą na Ciebie, daj im to co niezbędne.
Nie jest to tylko produkt dla kulturystów ale dla każdego kto stawia na szybką regeneracje i nagły powrót sił. Wyobrażasz sobie długie i ciężkie treningi bez uzupełniania energii?
Czy takie podejście do sprawy jest rozsądne? Ciało sportowca to nie perpetuum mobile. Tankuj do pełna i rywalizuj z najlepszymi. Twoim najlepszym paliwem będzie Mutant Mass

Mutant Mass to preparat zupełnie nowej klasy. Składa się z 4 kompleksów. Pierwszy to mieszanka białek Iso Stack:

1. Mieszanka izolatów białek serwatki (ISO-97 & CFM-90) oraz hydrolizaty białek serwatki to białka o bardzo krótkim czasie wchłaniania;
2. WPC-85 i WPC-80 - koncentraty białek serwatki jako kolejna porcja białka która ulegnie wchłonięciu;
3. Kazeinian wapnia, izolat białek mleka i micelarna kazeina - białka które najwolniej są wchłaniane do krwiobiegu;
4. Izolat białek jaja kurzego oraz izolat białek z żółtka jaja kurzego. Białka z żółtka jaja kurzego to najlepsze istniejące białka, które mogą być wykorzystane przez sportowców!

Dzięki takiej kombinacji Mutant Mass stanowi doskonale skomponowany preparat węglowodanowo - białkowy, który zapewnia wysoki poziom aminokwasów w krwiobiegu przez długi okres czasu!
Drugi kompleks to Clean Carb: mieszanka węglowodanów o niskim IG, łącznie z Vextrago
Im większa cząsteczka węglowodanów, tym szybciej opuszczają one żołądek oraz tym lepiej uzupełniaja zasoby glikogenu - substancji która jest głównym źródłem energii dla mięśni. Im więcej glikogenu w mięśniach ? tym intensywniejszy i dłuższy może być trening. Nikt nie wymyślił jeszcze cząsteczki węglowodanu, która byłaby większa od Vextrago - jest ona o 30% większa od Vitargo?!
Trzeci kompleks to Lipotherm - zawierający niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (EFA) oraz CLA i MCT. EFA odgrywają zasadniczą rolę w prawidłowej budowie i pracy stawów oraz wzmacniają odporność. CLA hamują możliwość rozrostu tkanki tłuszczowej! MCT, czyli średnio łańcuchowe kwasy tłuszczowe stanowią idealne źródło energii, oraz zwiększają spalanie tkanki tłuszczowej!


Sposób użycia

1 porcję (260gr) raz dziennie po treningu. Zalecamy jenak rozbicie porcji dziennej na 3 mniejsze i picie ich w ciągu dnia.


Wartość odżywcza

SKŁADNIKI AKTYWNEPorcja

260g


Ilość porcji w opakowaniu

23


Opakowanie

6800g


Zawartość jednej porcji


zaw:


Wartość energetyczna

1050kcal


Tłuszcze

18g


W tym nasycone

3g


Cholesterol

60mg


Sód

360mg


Węglowodany

170g


Błonnik

5g


Cukry

29g


Białko

52g


Wapń

400mg


Mieszanka Iso-stack:Izolat Białka SerwatkiHydrolizat białka serwatkiKoncentrat Białka SerwatkiKazeinian wapniaMicelarna kazeinaIzolat białek MlekaIzolat białek i żółtek jaja kurzegoMieszanka Clean-carbSkrobiaMaltodekstrynyLewulozaKukurydzaInulinaSojaPszenicaMieszanka Lipotherm:MCTCLA