Kategorie

Skorzystaj z płatności

MusclePharm Assault E+S 345g

Dostępność:
Jest
szt.
119,00 zł99,00 zł
  • Zwiększona wytrzymałość i siła mięśniowa
  • Opóźnia zmęczenie mięśni, zwalcza degradację mięśniową
  • Brak mieszanek firmowych
Assault Energy+Strength na nowo definiuje kategorię produktów przedtreningowych poprzez zwiększony nacisk na zapewnienie sportowcom siły i lepszych osiągnięć. Dzięki zawartości monohydratu kreatyny, Assault Sport uzupełnia wiązanie fosforanów, które jest tracone podczas intensywnego wysiłku i przywraca to co było adenozynotrójfosforanem (ATP) aby doładować energię i dać paliwo Twoim mięśniom oraz aby pozwolić Ci utrzymać wytrzymałość mięśniową i zwiększyć całkowite wydatkowanie energii. 

Dodatkowo, monohydrat kreatyny wiąże nadmiar wody w komórkach mięśniowych, dzięki czemu są one nawilżone, odżywione i pełne. Razem z monohydratem kreatyny występują tu beta-alanina i odwodniona betaina. Beta-alanina jest buforem kwasu mlekowego, który tworzy się w wyniku intensywnych ćwiczeń. Poprzez jego zredukowanie, Twoje ciało może pokonać zmęczenie mięśni i wydłużyć czas treningu. 

Betaina bezwodna może wspierać syntezę białek. W Assault Energy+Strength również znajduje się paliwo dla mięśni w formie L-glicyny, czyli aminokwasu, jak i prekursora kreatyny, który zwalcza degradację mięśni poprzez zwiększanie naturalnej dostawy kreatyny przez organizm pomagając dostarczyć glukozę do mięśni, jak i L-tauryny, która działa jako regulator elektrolitowy zapewniający dostawę prawidłowej ilości elektrolitów do mięśni.

W końcu, znajduje się tu mieszanka energii i koncentracji, w formie kofeiny bezwodnej, czyli bodźca dla centralnego układu nerwowego, który zmniejsza ospałość i przywraca gotowość psychiczną, jak i acetylo-L-karnityny, czyli składnika karnityny, który transportuje długołańcuchowe kwasy tłuszczowe do mitichondriów, gdzie są zamieniane w energię, która również zawiera grupę acetylową przyczyniającą się do produkcji neurotransmiterów – acetylocholiny – poprawiającej koncentrację uwagi, jasność umysłu i połączenia między umysłem i mięśniami.

 

Sposób użycia

Zmieszaj jedną porcję (1 miarka) Assault z 200-350 ml zimnej wody i wypij 20-30 minut przed treningiem. 

Nie przekraczaj jednej dawki dziennie.

 

Wartość odżywcza

SKŁADNIKI AKTYWNE

   

Porcja

23g

 

Ilość porcji w opakowaniu

32  

Opakowanie

740g

 

Zawartość jednej porcji

 

zaw:

 

Witamina C

30mg

 

Witamina E

18mg

 

Witamina B6

20mg

 

Witamina B12

50mg

 

Strenght&Performance

 
 

monohydrat kreatyny

3

 

W tym kreatyny

2,64g

 

Beta-alanina

1,75g

 

Betaina bezwodna

1,50g

 

Muscle Fuel

 
 

Tauryna

1g

 

L-glicyna

1g

 

Energy&Focus

 
 

Kofeina bezwodana

250mg

 

Acetylo L-karnityna