Kategorie

Skorzystaj z płatności

KFD - Sauce Zero - 500ml

Dostępność:
szt.
18,00 zł

Ile razy widzimy się z osobami, które do tej pory nie miały do czynienia z produktami KFD i częstujemy je daniami z wykorzystaniem tych produktów widzimy tę samą zaskoczoną minę i słyszymy to samo pytanie - "Jak to możliwe?". Tobie również przyszło to do głowy i zastanawiasz się w czym tkwi sekret produktów niemal niemających kalorii, tłuszczów i węglowodanów, które tak doskonale smakują. 


W odróżnieniu od innych "sosów" produkowanych przez tę samą firmę pod różnymi markami, nasze charakteryzują się zupełnie innym składem i smakiem. Są gęste, puszyste i każda to nasza autorska receptura. 

Postanowiliśmy zrezygnować z kontrowersyjnych zagęstników, które mogą powodować problemy jelitowe (jak CMC  - Karboksymetyloceluloza) i kosztem kilku kcal na porcję, wprowadzić naturalne składniki na ich miejsce.


Sposób użycia

Przed użyciem wstrząsnąć. Porcję produktu 5 ml stosować jako dodatek do dań, deserów, napojów. Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb, spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od światła. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu do 10 dni tygodni. Przed użyciem wstrząsnąć.

Okres minimalnej trwałości: w ww. warunkach przechowywania - różny w zależności od smaku.


Wartośc odzywcza

SKŁADNIKI AKTYWNE      
Porcja  5g    
Ilość porcji w opakowaniu      
Opakowanie 500ml    
Zawartość jednej porcji   zaw: % ZDS
  Wartość energetyczna w 100g: 3,4 kcal  
  Białko 0 g  
  Węglowodany 0,7 g  
  - w tym cukru 0 g  
  Tłuszcz 0 g  

 

Smaki: (zapytaj o smka)

Slodkie: karmelowy, brzoskwiniowy, wiśniowy, truskawkowy, śmietankowo-truskawkowy, szrlotkowy, biszkoptowy 

Wytrawne: BBQ, czoskowy, kebab-gyros, ketchup